112 Views

Fototapety na wymiar

Coraz większą popularność wśród właścicieli i osób wynajmujących mieszkania cieszą się fototapety na wymiar. Pozwalają one w szybki i stosunkowo prosty sposób osiągnąć wymarzony efekt bez konieczności malowania ścian, które jak wiemy często wiąże się z brudzeniem, chlapaniem, zaciekami, bałaganem – a efekt często daleki jest od zaplanowanego. Decydując się na fototapetę mamy pewność, że wymarzony wzór na ścianie będzie wyglądał dokładnie tak, jak sobie zapanowaliśmy.
Zacząć należy od znalezienia odpowiedniej firmy – w tym celu warto zasięgnąć opinii znajomych lub poszukać na forach internetowych, portalach budowlano-remontowych itp. Wiele firm realizujących fototapety umożliwia samodzielne zaprojektowanie wzoru lub wykorzystanie np. zdjęcia. Inne mają bardzo bogaty wybór gotowych wzorów i obrazów.
Zamawiając fototapetę trzeba wykonać dokładny pomiar ściany, na której ma zostać umieszczona. Warto przeanalizować także kąt padania światła w pomieszczeniu aby uniknąć np.  zbytniego zaciemnienia pokoju.

Podobne tematyczne wpisy:

About the author:
Has 133 Articles

RELATED ARTICLES

Back to Top