461 Views

Nowe zakupy w księgarni

rp_nieruchomosci56.jpgOstatnio postanowiłam zrobić sobie przyjemność i udałam się do księgarni, gdzie kupiłam kilkanaście książek dotyczących tematyki, która mnie interesuje. Jedną z moich największych pasji jest architektura, poświęcam jej bardzo wiele czasu i pieniędzy. Chętnie kupuję albumy i czasopisma jej poświęcone, ale także śledzę wiele portali internetowych i blogów.
Oczywiście mam swoje ulubione epoki w budownictwie i są one rozłożone niejako krańcowo. Interesuje mnie architektura średniowieczna i współczesna. Ta pierwsza oczywiście jest przede wszystkim sakralna i właśnie jej poświęcony jest album, który kupiłam. Lubię zwłaszcza oglądać ciekawe rozwiązania architektoniczne, a także elementy wykończenia czy ornamenty.
Natomiast architektura współczesna interesuje mnie zwłaszcza w kwestii tak zwanych potworków architektonicznych, ostatnio często spotykanych w naszych miastach. Jakieś dziwne domy stylizowane na dworki czy pseudo pałacyki rodem z horrorów – takie zdjęcia oraz komentarze do nich bardzo lubię.

Podobne tematyczne wpisy:

About the author:
Has 133 Articles

RELATED ARTICLES

Back to Top