195 Views

Papa termozgrzewalna

papa-termozgrzewalna-6Każda budowa wiąże się z zakupem odpowiednich, wysokiej jakości materiałów budowlanych. Nieważne czy budujemy domek za miastem czy altanę na działce, z pewnością będzie nam potrzebna papa termozgrzewalna do pokrycia dachu.

Jest to materiał powszechnie używany już od wielu lat. Stanowi doskonałą izolację przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych, wody, promieniowania słonecznego, niskiej i wysokiej temperatury, ma także wyjątkowo długą trwałość określaną nawet na ponad 30 lat.
Papa termozgrzewalna jest również bardzo prosta do położenia na dachu. Nie trzeba do tego stosować gorącego lepiku, o nieprzyjemnym zapachu, którego rozprowadzenie na izolowanej powierzchni często kończyło się zabrudzeniem wszystkich ścian budynku. Teraz wystarczy tylko odpowiednio ułożyć pasy papy na dachu i podgrzać je za pomocą specjalnego palnika. Warstwa asfaltu na spodzie papy ulegnie rozpuszczeniu, połączy pasy i stworzy w ten sposób szczelną powierzchnię, która doskonale pokryje całą powierzchnię dachu.

Podobne tematyczne wpisy:

About the author:
Has 133 Articles

RELATED ARTICLES

Back to Top