498 Views

Przyjazd do miasta

rp_architektura5.jpgKiedy wracam do mojego miasta, zawsze bardzo się cieszę, ponieważ je lubię i uważam, że jest ładne. Zwłaszcza jego architektura przykuwa uwagę osoby zwiedzającej. Poza tym jest bardzo zadbane.
Nie znam się co prawda na budownictwie, ale mogę przecież to ocenić okiem laika. Wydaje mi się, że w bardzo ciekawy sposób połączono starą zabudowę uliczek z nowoczesnymi tak zwanymi plombami i nowymi obiektami. W sumie to nawet nie bardzo potrafię to opisać, ale chodzi mi o jakąś taką harmonię, którą przynosi architektura.
Dlatego zawsze staram się zapraszać do siebie kogoś z moich nowych znajomych. Zawsze to przyjemniej, kiedy ktoś potwierdza moje obserwacje i wręcz podziela mój zachwyt tym miejscem. Możliwe zresztą, że nie mam racji i że architektura mojego miasta nie jest wcale wysokich lotów, ale to nic. Mnie podoba się tak jak jest i staram się zarażać moim zachwytem kogo tylko się da. W końcu chyba nie ma przymusu i mogę się zachwycać wszystkim, na co mam ochotę. A tym właśnie jest moje miasto.

Podobne tematyczne wpisy:

About the author:
Has 133 Articles

RELATED ARTICLES

Back to Top