484 Views

Szukanie informacji

rp_architektura13.jpgLubię czytać i szukać różnego rodzaju informacji. Mam swoje określone zainteresowania i często wyszukuję nowe informacje do każdego z nich. Jedną z moich największych pasji jest architektura. Próbuję wciąż poszerzać swoją wiedzę w tej dziedzinie, ale czasem mi się nie udaje. Wydawałoby się, że w dobie internetu nie powinno być z tym problemu, ale wygląda na to, że są takie dziedziny wiedzy, które wciąż pozostają tajemnicą.
Architektura ogółem to bardzo pojemne pojęcie i można znaleźć naprawdę wiele informacji na wszelkie tematy z nią związane. Ale jak zaczynamy zagłębiać się w temat, okazuje się, że te informacje są ukryte czy niedostępne i człowiek zaczyna się zastanawiać, jaka tajemnica jest z nimi związana.
Zresztą nawet historia mówi o tym, że architektura jest pełna tajemnic, niemniej jednak chciałbym mieć możliwość swobodnego wyszukiwania informacji, na jakich mi zależy. Przecież chyba nikomu nie stanie się krzywda i nikt na tym nie straci, jeśli dowiem się czegoś, co mnie ciekawi.

Podobne tematyczne wpisy:

About the author:
Has 133 Articles

RELATED ARTICLES

Back to Top