396 Views

Zaproszenie do zwiedzania

rp_nieruchomosci2.jpgZawsze chętnie zapraszam znajomych do odwiedzenia i zwiedzenia mojego miasta. Uważam, że jest ono wyjątkowo malownicze, a wpływ na ten stan rzeczy ma przede wszystkim jego architektura. W sumie niby nic specjalnego, a jednak cieszy oko i dodaje splendoru miastu.
Przede wszystkim zachwycać może koegzystencja budynków nowoczesnych i tych pochodzących z dawnych wieków. Wiadomo, że takie style bardzo się różnią i często niemożliwe staje się ich pogodzenie. Jednak akurat u nas chyba udało się zrealizować taki postulat i dzięki temu architektura miejska jest naprawdę jedyna w swoim rodzaju. Wystarczy zobaczyć ścisłe centrum, przejść się uliczkami, by zrozumieć zamysł, jaki najwyraźniej przyświecał projektantom.
Bardzo lubię oprowadzać znajomych po mieście i pokazywać im takie połączenia stylistyczne. Cieszę się niezmiernie, że architektura mojego miasta jest tak nietypowa w skali kraju. Często robię też zdjęcia najciekawszych rozwiązań, które następnie publikuję na portalach społecznościowych.

Podobne tematyczne wpisy:

About the author:
Has 133 Articles

RELATED ARTICLES

Back to Top